MOUNTAIN Tours & Rental

Operator turystyczny
MOUNTAIN Tours & Rental

MOUNTAIN Tours & Rental to operator turystyczny, którego zakres działań skupiony jest wokół miejscowości górskich.

Nasza praca obejmowała pełen zakres działań – od zbudowania i wdrożenia strategii rozwoju do projektów najmniejszych gadżetów reklamowych.

Ciekawostki…

Identyfikacja wizualna
Tworząc identyfikację dla tego Klienta zależalo nam nie tylko na stworzeniu spójnego wizerunku dla marki. Należało stworzyć wizerrunek, który jednocześnie będzie pasował do każdej atrakcji – a oferta tego Klienta jest naprawdę bardzo zróżnicowana. Oczywistym było także nawiązanie do gór. Ciekawa paleta barw i wykorzystanie motywu górskich szlaków doskonale wpisały się wpotrzeby marki.

Stworzenie witryny i wdrożenie systemu rezerwacji biletów online

Wyzwaniem była przede wszystkim wielopodmiotowość. Operator zrzesza wiele atrakcji od różnych podmiotów. Jednak wszystkie sprzedawane są pod szyldem MOUNTAIN. Wymagało to stworzenia spójnego wizerunku każdej atrakcji przy jednoczesnym zachowaniu niezależności podmiotów – tak, by operator nie musiał tracić czasu na zarządzanie aktualnością ofert.

Wdrożyliśmy system, który jest w 100% bezobsługowy dla operatora. Każda zmiana, którą organizatorzy wprowadzają w swoich oferta, automatycznie jest widoczna w MOUNTAIN.

Program motywacyjny dla Pracowników
Ponad 100 opinii w ciągu dwóch miesięcy w Google i wszystkie na 5 gwiazdek? Tak właśnie było.

Wnętrza punktu sprzedaży
Główny punkt sprzedaży to nowoczesny, przeszklony kontener, który mocno przykuwa uwagę wszystkich przechodniów i kierowców. Udało się to osiągnąć, dzięki palecie barw marki oraz prostemu przedstawieniu oferty w formie haseł naniesionych na tabliczki szlaków górskich.

Kiedy Klient już wejdzie do środka, zostaje otoczony nie tylko profesjonalną opieką, ale i pięknym górskim designem – naturalne drewno, szkło i piękne wielkoformatowe zdjęcia atrakcji.

Efekty naszej pracy możesz śledzić tutaj: www.mountain.pl